xxx międzynarodowy konkurs literacki
Laureatki w XXX Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej, w którego jury zasiada p. Wanda Chotomska:
Oliwia Domaszk
Hanna Szczecina
Wiktoria Tomkowicz
Julia Lipska
Oliwia Domaszk
Hanna Szczecina
Wiktoria Tomkowicz
Julia Lipska
-----------------------------------------------------------------------------------------------
KRAKÓW i JASŁO
Zuzia pietrzak
Burmistrz Jasła wręcza Zuzi Pietrzak z VIB II nagrodę w XIX Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Dzieci i Młodzieży.
Zuzia z innymi laureatami.
Wiersz Zuzi zaprezentowany w hallu biblioteki w Jaśle.
Zuzia Pietrzak na krakowskiej ławeczce z Piotrem Skrzyneckim.
Zuzia Pietrzak przy nowym pomniku Matejki.
W Jaśle znajduje się jeden z najstarszych w Polsce pomników patrona naszej szkoły Tadeusza Kościuszki.
-----------------------------------------------------------------------------------
xxx międzynarodowy konkurs literacki
Laureatki w XXX Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej, w którego jury zasiada p. Wanda Chotomska:
Oliwia Domaszk
Hanna Szczecina
Wiktotia Tomkowicz
Julia Lipska
Oliwia Domaszk
Hanna Szczecina
Wiktotia Tomkowicz
Julia Lipska
-----------------------------------------------------------------------------------------------
XXII Wojewódzki konkurs recytatorski
,, sacrum w literaturze ,,
słupsk 26.04.2014 r.
Jakub Paluch z klasy IVA z innymi
uczestnikami konkursu.
Nasza laureatka Dominika Jońca z klasy VIB - II nagroda.
Dominika Jońca z opiekunką Elżbietą Fryckowską i autorem recytowanego wiersza
"List do Jerzego Popiełuszki" Jerzym Fryckowskim.
Elżbieta Fryckowska z wychowankami.
Radość po konkursie.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Konkurs plastyczny " wielkanoc na pomorzu"
Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym " Wielkanoc na Pomorzu „. W konkursie uczestniczyły 102 szkoły z województwa pomorskiego.
OLIWIA DOMASZK – uczennica klasy VIB w kategorii stroik wielkanocny zdobyła nagrodę specjalną Wójta Gminy Kobylnica – Leszka Kulińskiego.
OLIWIA DOMASZK – uczennica klasy VIB w kategorii stroik wielkanocny zdobyła nagrodę specjalną Wójta Gminy Kobylnica – Leszka Kulińskiego.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
KONKURSY PLASTYCZNE
1.VI edycja konkursu plastycznego dla przedszkolaków i uczniów z terenów gminy Dębnica Kaszubska
"Mój nauczyciel".
I miejsce- Zuzanna Ludwichowska kl. VI a
II miejsce- Jakub Plauch kl. IV a
III miejsce- Marika Jaroć kl. VI b
Wyróżnienie:
- Wiktor Kraus kl. VI b
- Wiktoria Bujwid kl. IV a
- Klaudia Kania kl. IV a
2. Kategoria specjalna- Prace przestrzenne:
I miejsce- Nikola Smyrak kl. IV b; Igor Sadowski kl. VI b
II miejsce- Aleksandra Bloch kl. V a
III miejsce- Oliwia Walas i Igor Kucharski kl. IV a; Jakub Kołakowski VI b
Wyróżnienie:
- Karolina Kolosz kl. V a
- Julia Lipska kl. V a
3. Międzynarodowe Targi Gdańskie "Świąteczne życzenia"
Wyróżnienie - Marta Mikszto kl. Va
4. XXXVI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej- eliminacje gminne:
- Nikola Kiełbasa VI b- III miejsce
5.Konkurs gminny Moja mała ojczyzna Dębnica Kaszubska i jej okolice:
I miejsce- Marcin Godlewski kl. IV b
II miejsce- Wiktoria Jońca kl. IV a
III miejsce- Małgorzata Gnatowska kl. IV b
Wyróżnienie:
- Oliwia Walas IV a
- Nikola Smyrak kl. IV b
I miejsce- Paula Konitzer kl. V b; Marta Dorszyńska kl. V a
II miejsce- Joanna Grzegorczyk kl. V a
III miejsce- Andżelika Paluszek-Pek kl. VI b
Wyróżnienie:
Piotr Gnatowski kl. VI b
"Mój nauczyciel".
I miejsce- Zuzanna Ludwichowska kl. VI a
II miejsce- Jakub Plauch kl. IV a
III miejsce- Marika Jaroć kl. VI b
Wyróżnienie:
- Wiktor Kraus kl. VI b
- Wiktoria Bujwid kl. IV a
- Klaudia Kania kl. IV a
2. Kategoria specjalna- Prace przestrzenne:
I miejsce- Nikola Smyrak kl. IV b; Igor Sadowski kl. VI b
II miejsce- Aleksandra Bloch kl. V a
III miejsce- Oliwia Walas i Igor Kucharski kl. IV a; Jakub Kołakowski VI b
Wyróżnienie:
- Karolina Kolosz kl. V a
- Julia Lipska kl. V a
3. Międzynarodowe Targi Gdańskie "Świąteczne życzenia"
Wyróżnienie - Marta Mikszto kl. Va
4. XXXVI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej- eliminacje gminne:
- Nikola Kiełbasa VI b- III miejsce
5.Konkurs gminny Moja mała ojczyzna Dębnica Kaszubska i jej okolice:
I miejsce- Marcin Godlewski kl. IV b
II miejsce- Wiktoria Jońca kl. IV a
III miejsce- Małgorzata Gnatowska kl. IV b
Wyróżnienie:
- Oliwia Walas IV a
- Nikola Smyrak kl. IV b
I miejsce- Paula Konitzer kl. V b; Marta Dorszyńska kl. V a
II miejsce- Joanna Grzegorczyk kl. V a
III miejsce- Andżelika Paluszek-Pek kl. VI b
Wyróżnienie:
Piotr Gnatowski kl. VI b
-----------------------------------------------------------------------------------------------
KONKURS WIEDZY O HIV
I miejsce - Marcelina Halicka z VI A
II miejsce - Dominika Jońca z VI B
Igor Sadowski z VI B.
III miejsce - Katarzyna Włodarska z VI A Julian Gardzielewski z VI A.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Konkursy matematyczne 2013/2014
1. LIGA MATEMATYCZNA - najlepszy wynik uzyskał Jakub Kołakowski z VI B.
Przeszedł do drugiego etapu.
2.KONKURS KURATORYJNY - najlepszy wynik uzyskała Dominika Jońca z VI B.
Przeszła do drugiego etapu.
3. ALFIK MATEMATYCZNY - najwyższy wynik zdobyli:
- w klasach IV - Marcin Godlewski (IVb) oraz Michał Halicki (IVa)
- w klasach V - Jakub Jankiewicz (Vb)
- w klasach VI - Marcelina Halicka (VIa).
4.MAT – najwyższy wynik zdobył: Michał Halicki z IV a.
Przeszedł do drugiego etapu.
2.KONKURS KURATORYJNY - najlepszy wynik uzyskała Dominika Jońca z VI B.
Przeszła do drugiego etapu.
3. ALFIK MATEMATYCZNY - najwyższy wynik zdobyli:
- w klasach IV - Marcin Godlewski (IVb) oraz Michał Halicki (IVa)
- w klasach V - Jakub Jankiewicz (Vb)
- w klasach VI - Marcelina Halicka (VIa).
4.MAT – najwyższy wynik zdobył: Michał Halicki z IV a.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
II Międzyszkolny
Recytatorski
Konkurs Poezji Władysława Broniewskiego.
Julia Lipska z VA - II nagroda.
Jakub Paluch z IVA - wyróżnienie (drugi od prawej).
Nasi najmłodsi recytatorzy ( Wiktoria Bujwid i Jakub Paluch) .
Recytuje Dominika Jońca z klasy VIB. Zdobędzie II nagrodę.
Uczniów przygotowali Elżbieta i Jerzy Fryckowscy .
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Osiągnięcia uczniów w różnych
przeglądach, konkursach przedmiotowych -
rok szkolny
2012/2013.
konkursy_przedmiotowe_2012-13.doc | |
File Size: | 68 kb |
File Type: | doc |
Ważniejsze osiągnięcia sportowe uczniów i szkoły -
Rok szkolny
2012\2013.
osiągnięcia_sportowe_2012-13.doc | |
File Size: | 47 kb |
File Type: | doc |