Lista uczniów szkoły podstawowej na rok 2015/2016
Klasa I A wychowawca p.Małgorzata Szpadzińska
Adamczuk Nadia
Adamowicz Lena
Burnicki Gabriel
Choma Mikołaj
Cichoszewski Natan
Ciołek Antonina
Czerko Oliwier
Czyż Zofia
Data Kacper
Heleniarz Oliwia
Jopek Nikola
Nintza Natalia
Piasecki Mikołaj
Pietrzykopwska Natalia
Piszko Igor
Pogoda Cezary
Reinert Marcel
Sikora Justyna
Soroka Kornelia
Trepner Dominika
Urbanowicz Maciej
Włodarczyk Magdalena
Żendarmski Maciej
Klasa I B wychowawca p. Małgorzata Madej
Breza Justyna Joanna
Heleniarz Antoni Józef
Hrybyk Piotr Jarosław
Jarzębińska Dominika
Jurkowski Tymoteusz
Koska Milena
Kossel Jakub
Kowalski Bartosz Damian
Lehmann Aleksandra Małgorzata
Lewandowska Julia
Łapaj Karol Franciszek
Myszkorowska Julia
Nieścioruk Michał Arkadiusz
Nowakowska Kornelia Sylwia
Nowicki Mateusz Waldemar
Osiński Piotr Krzysztof
Rudnik Adam
Skwierawski Michał
Słomińska Lena Ewelina
Stępniewski Jakub Ignacy
Wall Hanna Elżbieta
Wojczuk Aniela Judyta
Żaczek Magdalena Maja
Żukowska Dominika
Klasa I C wychowawca p. Marzena Błażukiewicz
Boruciński Maciej
Czapiewska Oliwia
Goyke Filip
Grabowska Vanessa
Grzybowska Maja
Karwowska Ewa
Makowska Weronika
Michalski Dorian
Mojżeszek Aleksander
Oblizajek Lena
Pieronkiewicz Lena
Piórkowski Jacek
Pogoda Nadia
Rękas Hubert Andrzej
Serafin Oliwia
Soldatke Małgorzata
Surdy Natalia
Szczurko Kacper
Tomińska Zuzanna
Właśniak Lena
Woźniak Seweryn
Kaliniak Arkadiusz
Zieja Anastazja
Klasa II A wychowawca p. Danuta Żurawska
Banaszewska Daria
Budzich Stanisław Jakub
Bujwid Maciej Marek
Cech Bartosz
Droździński Wojciech Piotr
Duszny Małgorzata Marta
Duszny Mateusz Kazimierz
Dziuba Maja Zofia
Grzenkowicz Kacper Damian
Kubacka Agata
Kuziak Antoni Leszek
Łangowska Joanna
Mazurkiewicz Dorian
Minko Igor
Orłowska Amelia Marcelina
Paluch Hanna
Piechowski Daniel Konrad
Pluta Dominik
Pyra Karina
Rak Emilia Amelia
Struska Agata Małgorzata
Szczecina Błażej
Śliwowska Paulina
Wziątek Szymon Ireneusz
Klasa II B wychowawca p. Anna Czyżyk
Białecka Julia
Bielecka Ewelina Gabriela
Cech Michalina
Cypryański Damian
Dudek Jakub Piotr
Girsa Dawid
Górnowicz Paweł Tomasz
Jopek Bartosz
Kowalska Karolina Zofia
Królikowski Jakub Piotr
Makowska Aleksandra Janina
Mazepa Marcela
Mróz Patrycja
Nadolski Tymoteusz Krzysztof
Nowak Kinga
Oblizajek Wiktor Aleks
Piórkowska Milena
Pogoda Oliwia Beata
Prondziński Kacper
Salinger Gracjan Józef
Tetzlaff Alan Jakub
Wlazło Adrian Jarosław
Zakrzewska Julia Patrycja
Klasa II C wychowawca p. Aneta Rak
Badowski Miłosz Roman
Bartłomiejczyk Marcel
Bartosik Tomasz
Chabowski Damian
Chmielewska Julia Maria
Czaderna Krzysztof
Dargas Marcel
Daszke Alan Zygmunt
Dubiela Maja
Karpa Nikola Anna
Krajewski Jakub Aleksander
Kromp Maja Maria
Krzemińska Alicja
Opala Jessica
Pszczółkowski Piotr
Pristera Nadia
Smoderek Błażej
Szultka Maksymilian Tadeusz
Walawicz Malwina
Woźniak Sebastian Ryszard
Wziątek Zuzanna Agnieszka
Żukowski Mikołaj Karol
Klasa III A wychowawca p. Mariola Kuklińska - Żaczek
Burczak Arkadiusz
Genzel Magdalena Hanna
Gogoj Hanna Maria
Jońca Julia Dominika
Kania Wiktor Robert
Kaźmierczak Kornelia
Kaźmierczak Wiktoria Stanisława
Leśniewski Kacper Jan
Nowicka Wiktoria
Olech Hanna
Osińska Julia
Ostrowska Julia
Pszczółkowska Agata
Smyrak Marcel Maksymilian
Stepnowski Paweł Aleksander
Styrc Patrycja
Więckowska Nicole
Właśniak Oskar
Woźniak Sara
Klasa III B wychowawca p. Renata Szydlak
Domaros Hubert
Hnatyszak Lena Zuzanna
Kalczyńska Julia
Karyga Dominika Paulina
Kolosz Mikołaj
Kopka Franciszek
Koska Zuzanna
Kucharska Agata
Lipski Jan Adam
Mackiewicz Igor
Majkrzyk Szymon Piotr
Pawlak Amelia Faustyna
Semkło Monika Dominika
Słomińska Amelia Oliwia
Sulikowska Anna Maria
Twardziak Krzysztof Grzegorz
Wall Stanisław Piotr
Wróbel Mateusz
Wróblewski Marcin
Ziółkowska Hanna
Żaczek Oliwia Roksana
Klasa III C wychowawca p. Danuta Hubisz
Augustynowicz Bartłomiej Piotr
Białkowska Daria Anna
Dembek Aleksander
Głowacka Julia Oliwia
Gosz Wojciech Stanisław
Kolski Maciej
Kukliński Adrian Jan
Morzycka Nadia
Opala Weronika
Piernicki Przemysław
Piorunowski Paweł
Piórkowska Magdalena
Pogoda Wiktoria Milena
Sykulska Sara
Szczurko Korneliusz Daniel
Szremska Katarzyna
Trepner Patrycja
Wieczorek Kacper Adam
Kaliniak Konrad
Klasa IV A wychowawca p. Radosław Labudda
Badowski Antoni
Burnicka Nikola Katarzyna
Data Maksymilian Krystian
Duszny Michał Aleksander
Izbińska Anna Jadwiga
Kazaniecka Julia Zuzanna
Konitzer David Alfred
Kopka Szymon
Kościecha Dominika Emilia
Kośla Iga Justyna
Kraus Michał Maksymilian
Kukliński Damian Jakub
Litwin Jakub
Michałowska Nikola Zuzanna
Selega Lena
Skwierwska Patrycja Joanna
Strzelczyk Amelia
Subocz Zuzanna
Tomczyk Zuzanna
Zasada Maja
Ząbek Sebastian
Klasa IV B wychowawca p. Janusz Grabowski
Banasiak Krystian
Berliński Krzysztof
Bloch Agata Magdalena
Breza Wiktoria Julia
Gnatowski Paweł Patryk
Mazepa Błażej Grzegorz
Mróz Damian
Piasecki Damian
Sadura Szymon Janusz
Simonowicz Borys
Stanisławski Szymon Jan
Surdy Karina
Szapiel Adrian
Szultka Karen Magdalena
Trepner Anna Magdalena
Węsierski Oskar Damian
Właśniak Oliwia
Zieman Natalia
Klasa V A – wychowawca p. Robert Koska
Adamczuk Maja Nadia
Białkowska Gabriela Aleksandra
Boratyńska Nela Olga
Czapka Ksawery Jan
Grącikowska Ewelina Anna
Grącikowski Paweł Piotr
Hinc Konstancja Zofia
Jabłońska Amelia Roksana
Jankiewicz Malwina Helena
Kaczyński Oskar Adam
Łapaj Bartosz Wojciech
Łuczyński Mikołaj Marek
Mułyk Daniel Maciej
Mytych Kamil Mateusz
Nowak Igor Hubert
Ossowski Dominik Józef
Ostrowska Paulina
Rusinowicz Justyna Anna
Sadura Nikola Stanisława
Stepnowski Jakub Piotr
Woźniak Dominika Anna
Zarzycka Dominika
Klasa V B wychowawca p. Elżbieta Fryckowska
Dubiela Martyna
Dymiter Damian
Dynowski Miłosz
Dziedzicz Bartosz
Goliszek Agata Anna
Jusiel Maksymilian Arkadiusz
Kolosz Kinga
Kolska Martyna
Kolska Nikola
Ludwichowska Lilianna
Mazepa Aleksander
Morawska Julia Magdalena
Pac Bartosz
Piórkowska Anna
Płatkowski Tymoteusz
Serafin Szymon Piotr
Skórowski Wojciech Damian
Śliwowski Dominik
Telesiewicz Patryk Krzysztof
Wałaszewska Alicja
Wójciak Kalina
Wypasek Aleksander Andrzej
Żukowska Katarzyna
Klasa VI A wychowawca p. Ewa Araszewska
Adamowicz Jakub Antoni
Bujwid Wiktoria Agata
Halicki Michał Paweł
Jońca Wiktoria Aleksandra
Kania Klaudia Oliwia
Kucharski Igor
Linsted Konrad Jakub
Majewska Izabela
Matusik Antoni Andrzej
Owczarek Martyna
Paluch Jakub
Petlakowski Oskar Miłosz
Rak Natalia Julia
Rudnik Szymon
Ryszkiewicz Katarzyna Elżbieta
Tymiec Krzysztof Marian
Walas Oliwia Anna
Wierczyńska Zuzanna
Wierczyński Dominik
Więckowski Adam Marian
Wilkosz Krystian Piotr
Wróbel Michał
Klasa VI B wychowawca p. Aleksandra Prądzińska
Bielecki Kamil Paweł
Burżacka Karolina Elżbieta
Cichońska Iza Karolina
Gnatowska Małgorzata Elżbieta
Godlewski Marcin Piotr
Grącikowski Mateusz Patryk
Grulkowski Damian Mateusz
Jopek Agata Elżbieta
Kapciak Michał
Kazaniecki Igor Franciszek
Kowalska Katarzyna Andżelika
Krzemiński Tomasz Zbigniew
Lublewski Bartosz Grzegorz
Makar Natalia
Piasecki Daniel
Rozgowska Wiktoria
Salinger Kornel
Smyrak Nikola
Styrc Tomasz
Tetzlaff Aleksandra Irena
Trepner Krzysztof
Wenig Artur Kazimierz
Wróblewski Ireneusz
Klasa VI C wychowawca p. Jarosław Dzidzienko
Augustynowicz Maciej
Bartczak Adrian
Berlińska Kamila
Goyke Sebastian
Jazurek Andrzej
Karpa Zuzanna
Komorowska Julia
Kozyra Damian
Nowak Adrian
Paluch Daria
Paluszek - Pek Julia
Pietrzykowski Piotr
Pogoda Alicja
Sędzicka Natalia
Smoderek Sandra
Smutek Michał
Sykulska Agata
Świacka Anna
Trepner Maciej
Wójcik Wiktoria
Adamczuk Nadia
Adamowicz Lena
Burnicki Gabriel
Choma Mikołaj
Cichoszewski Natan
Ciołek Antonina
Czerko Oliwier
Czyż Zofia
Data Kacper
Heleniarz Oliwia
Jopek Nikola
Nintza Natalia
Piasecki Mikołaj
Pietrzykopwska Natalia
Piszko Igor
Pogoda Cezary
Reinert Marcel
Sikora Justyna
Soroka Kornelia
Trepner Dominika
Urbanowicz Maciej
Włodarczyk Magdalena
Żendarmski Maciej
Klasa I B wychowawca p. Małgorzata Madej
Breza Justyna Joanna
Heleniarz Antoni Józef
Hrybyk Piotr Jarosław
Jarzębińska Dominika
Jurkowski Tymoteusz
Koska Milena
Kossel Jakub
Kowalski Bartosz Damian
Lehmann Aleksandra Małgorzata
Lewandowska Julia
Łapaj Karol Franciszek
Myszkorowska Julia
Nieścioruk Michał Arkadiusz
Nowakowska Kornelia Sylwia
Nowicki Mateusz Waldemar
Osiński Piotr Krzysztof
Rudnik Adam
Skwierawski Michał
Słomińska Lena Ewelina
Stępniewski Jakub Ignacy
Wall Hanna Elżbieta
Wojczuk Aniela Judyta
Żaczek Magdalena Maja
Żukowska Dominika
Klasa I C wychowawca p. Marzena Błażukiewicz
Boruciński Maciej
Czapiewska Oliwia
Goyke Filip
Grabowska Vanessa
Grzybowska Maja
Karwowska Ewa
Makowska Weronika
Michalski Dorian
Mojżeszek Aleksander
Oblizajek Lena
Pieronkiewicz Lena
Piórkowski Jacek
Pogoda Nadia
Rękas Hubert Andrzej
Serafin Oliwia
Soldatke Małgorzata
Surdy Natalia
Szczurko Kacper
Tomińska Zuzanna
Właśniak Lena
Woźniak Seweryn
Kaliniak Arkadiusz
Zieja Anastazja
Klasa II A wychowawca p. Danuta Żurawska
Banaszewska Daria
Budzich Stanisław Jakub
Bujwid Maciej Marek
Cech Bartosz
Droździński Wojciech Piotr
Duszny Małgorzata Marta
Duszny Mateusz Kazimierz
Dziuba Maja Zofia
Grzenkowicz Kacper Damian
Kubacka Agata
Kuziak Antoni Leszek
Łangowska Joanna
Mazurkiewicz Dorian
Minko Igor
Orłowska Amelia Marcelina
Paluch Hanna
Piechowski Daniel Konrad
Pluta Dominik
Pyra Karina
Rak Emilia Amelia
Struska Agata Małgorzata
Szczecina Błażej
Śliwowska Paulina
Wziątek Szymon Ireneusz
Klasa II B wychowawca p. Anna Czyżyk
Białecka Julia
Bielecka Ewelina Gabriela
Cech Michalina
Cypryański Damian
Dudek Jakub Piotr
Girsa Dawid
Górnowicz Paweł Tomasz
Jopek Bartosz
Kowalska Karolina Zofia
Królikowski Jakub Piotr
Makowska Aleksandra Janina
Mazepa Marcela
Mróz Patrycja
Nadolski Tymoteusz Krzysztof
Nowak Kinga
Oblizajek Wiktor Aleks
Piórkowska Milena
Pogoda Oliwia Beata
Prondziński Kacper
Salinger Gracjan Józef
Tetzlaff Alan Jakub
Wlazło Adrian Jarosław
Zakrzewska Julia Patrycja
Klasa II C wychowawca p. Aneta Rak
Badowski Miłosz Roman
Bartłomiejczyk Marcel
Bartosik Tomasz
Chabowski Damian
Chmielewska Julia Maria
Czaderna Krzysztof
Dargas Marcel
Daszke Alan Zygmunt
Dubiela Maja
Karpa Nikola Anna
Krajewski Jakub Aleksander
Kromp Maja Maria
Krzemińska Alicja
Opala Jessica
Pszczółkowski Piotr
Pristera Nadia
Smoderek Błażej
Szultka Maksymilian Tadeusz
Walawicz Malwina
Woźniak Sebastian Ryszard
Wziątek Zuzanna Agnieszka
Żukowski Mikołaj Karol
Klasa III A wychowawca p. Mariola Kuklińska - Żaczek
Burczak Arkadiusz
Genzel Magdalena Hanna
Gogoj Hanna Maria
Jońca Julia Dominika
Kania Wiktor Robert
Kaźmierczak Kornelia
Kaźmierczak Wiktoria Stanisława
Leśniewski Kacper Jan
Nowicka Wiktoria
Olech Hanna
Osińska Julia
Ostrowska Julia
Pszczółkowska Agata
Smyrak Marcel Maksymilian
Stepnowski Paweł Aleksander
Styrc Patrycja
Więckowska Nicole
Właśniak Oskar
Woźniak Sara
Klasa III B wychowawca p. Renata Szydlak
Domaros Hubert
Hnatyszak Lena Zuzanna
Kalczyńska Julia
Karyga Dominika Paulina
Kolosz Mikołaj
Kopka Franciszek
Koska Zuzanna
Kucharska Agata
Lipski Jan Adam
Mackiewicz Igor
Majkrzyk Szymon Piotr
Pawlak Amelia Faustyna
Semkło Monika Dominika
Słomińska Amelia Oliwia
Sulikowska Anna Maria
Twardziak Krzysztof Grzegorz
Wall Stanisław Piotr
Wróbel Mateusz
Wróblewski Marcin
Ziółkowska Hanna
Żaczek Oliwia Roksana
Klasa III C wychowawca p. Danuta Hubisz
Augustynowicz Bartłomiej Piotr
Białkowska Daria Anna
Dembek Aleksander
Głowacka Julia Oliwia
Gosz Wojciech Stanisław
Kolski Maciej
Kukliński Adrian Jan
Morzycka Nadia
Opala Weronika
Piernicki Przemysław
Piorunowski Paweł
Piórkowska Magdalena
Pogoda Wiktoria Milena
Sykulska Sara
Szczurko Korneliusz Daniel
Szremska Katarzyna
Trepner Patrycja
Wieczorek Kacper Adam
Kaliniak Konrad
Klasa IV A wychowawca p. Radosław Labudda
Badowski Antoni
Burnicka Nikola Katarzyna
Data Maksymilian Krystian
Duszny Michał Aleksander
Izbińska Anna Jadwiga
Kazaniecka Julia Zuzanna
Konitzer David Alfred
Kopka Szymon
Kościecha Dominika Emilia
Kośla Iga Justyna
Kraus Michał Maksymilian
Kukliński Damian Jakub
Litwin Jakub
Michałowska Nikola Zuzanna
Selega Lena
Skwierwska Patrycja Joanna
Strzelczyk Amelia
Subocz Zuzanna
Tomczyk Zuzanna
Zasada Maja
Ząbek Sebastian
Klasa IV B wychowawca p. Janusz Grabowski
Banasiak Krystian
Berliński Krzysztof
Bloch Agata Magdalena
Breza Wiktoria Julia
Gnatowski Paweł Patryk
Mazepa Błażej Grzegorz
Mróz Damian
Piasecki Damian
Sadura Szymon Janusz
Simonowicz Borys
Stanisławski Szymon Jan
Surdy Karina
Szapiel Adrian
Szultka Karen Magdalena
Trepner Anna Magdalena
Węsierski Oskar Damian
Właśniak Oliwia
Zieman Natalia
Klasa V A – wychowawca p. Robert Koska
Adamczuk Maja Nadia
Białkowska Gabriela Aleksandra
Boratyńska Nela Olga
Czapka Ksawery Jan
Grącikowska Ewelina Anna
Grącikowski Paweł Piotr
Hinc Konstancja Zofia
Jabłońska Amelia Roksana
Jankiewicz Malwina Helena
Kaczyński Oskar Adam
Łapaj Bartosz Wojciech
Łuczyński Mikołaj Marek
Mułyk Daniel Maciej
Mytych Kamil Mateusz
Nowak Igor Hubert
Ossowski Dominik Józef
Ostrowska Paulina
Rusinowicz Justyna Anna
Sadura Nikola Stanisława
Stepnowski Jakub Piotr
Woźniak Dominika Anna
Zarzycka Dominika
Klasa V B wychowawca p. Elżbieta Fryckowska
Dubiela Martyna
Dymiter Damian
Dynowski Miłosz
Dziedzicz Bartosz
Goliszek Agata Anna
Jusiel Maksymilian Arkadiusz
Kolosz Kinga
Kolska Martyna
Kolska Nikola
Ludwichowska Lilianna
Mazepa Aleksander
Morawska Julia Magdalena
Pac Bartosz
Piórkowska Anna
Płatkowski Tymoteusz
Serafin Szymon Piotr
Skórowski Wojciech Damian
Śliwowski Dominik
Telesiewicz Patryk Krzysztof
Wałaszewska Alicja
Wójciak Kalina
Wypasek Aleksander Andrzej
Żukowska Katarzyna
Klasa VI A wychowawca p. Ewa Araszewska
Adamowicz Jakub Antoni
Bujwid Wiktoria Agata
Halicki Michał Paweł
Jońca Wiktoria Aleksandra
Kania Klaudia Oliwia
Kucharski Igor
Linsted Konrad Jakub
Majewska Izabela
Matusik Antoni Andrzej
Owczarek Martyna
Paluch Jakub
Petlakowski Oskar Miłosz
Rak Natalia Julia
Rudnik Szymon
Ryszkiewicz Katarzyna Elżbieta
Tymiec Krzysztof Marian
Walas Oliwia Anna
Wierczyńska Zuzanna
Wierczyński Dominik
Więckowski Adam Marian
Wilkosz Krystian Piotr
Wróbel Michał
Klasa VI B wychowawca p. Aleksandra Prądzińska
Bielecki Kamil Paweł
Burżacka Karolina Elżbieta
Cichońska Iza Karolina
Gnatowska Małgorzata Elżbieta
Godlewski Marcin Piotr
Grącikowski Mateusz Patryk
Grulkowski Damian Mateusz
Jopek Agata Elżbieta
Kapciak Michał
Kazaniecki Igor Franciszek
Kowalska Katarzyna Andżelika
Krzemiński Tomasz Zbigniew
Lublewski Bartosz Grzegorz
Makar Natalia
Piasecki Daniel
Rozgowska Wiktoria
Salinger Kornel
Smyrak Nikola
Styrc Tomasz
Tetzlaff Aleksandra Irena
Trepner Krzysztof
Wenig Artur Kazimierz
Wróblewski Ireneusz
Klasa VI C wychowawca p. Jarosław Dzidzienko
Augustynowicz Maciej
Bartczak Adrian
Berlińska Kamila
Goyke Sebastian
Jazurek Andrzej
Karpa Zuzanna
Komorowska Julia
Kozyra Damian
Nowak Adrian
Paluch Daria
Paluszek - Pek Julia
Pietrzykowski Piotr
Pogoda Alicja
Sędzicka Natalia
Smoderek Sandra
Smutek Michał
Sykulska Agata
Świacka Anna
Trepner Maciej
Wójcik Wiktoria